Четверг, 18.10.2018, 12:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 39 40 »

30 серпня 2018 року було проведено дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

На початку роботи примирної комісії було затверджено наступний порядок денний:

- звіт про виконання Угоди від 22.03.2018 (зі змінами від 18.05.2018);

- інформація бухгалтера підприємства про виплату заробітної плати згідно Угоди від 22.03.2018, поточної заробітної плати та сплати ЄСВ;

- інформація начальника відділу організації праці та заробітної плати про розробку проекту розстановки робочих по робочих місцях і штатний розклад згідно Галузевої угоди.

Переглядів: 16 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 31.08.2018

08.08.2018 відбулося дванадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Переглядів: 13 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 13.08.2018

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

31 липня 2018 року було проведено одинадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

На засіданні примирної комісії були присутні чотири представника примирної комісії, відсутні один представник від роботодавця та один з боку найманих працівників (з поважних причин), крім того були присутні представники трудового колективу та представники страйкового комітету.

Переглядів: 19 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 01.08.2018

27 липня 2018 року в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання Обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Обласна комісія) на підприємствах Дніпропетровської області під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ю.Л.Петренко.

У роботі комісії прийняли участь заступник начальника управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління доходів з фізичних осіб у Дніпропетровській області, керівники комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати міст Дніпропетровської області, де наявні підприємства-боржники, керівники підприємств-боржників. До роботи комісії було також запрошено в. о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) В.В.Гондзу, в якості члена Обласної комісії.

Переглядів: 23 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 30.07.2018

17.07.2018 відбулося одинадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Відповідно до укладеної Угоди від 23.11.2017 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) кожна сторона делегувала до примирної комісії по чотири особи.

Засідання примирної комісії було визначено закритими, тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, почутої на засіданні.

Переглядів: 14 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 18.07.2018