П'ятница, 19.01.2018, 10:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 »

05 червня 2014 року в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Обласна комісія) під головуванням радника голови облдержадміністрації Сергєєва В.В. У заході брали участь члени Обласної комісії, представники обласних організацій, представники міських і районних комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Жовті Води, Кривого Рогу, Верхньодніпровського району та керівники підприємств, на яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати. В якості члена Обласної комісії на засіданні був присутній начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) Чуб І.А.

Переглядів: 210 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 11.06.2014

У квітні-травні 2014 році активізувався протестний рух найманих працівників підприємств гірничо-металургійного комплексу міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, спрямований на підвищення заробітної плати. Свої вимоги наймані працівники обґрунтовували девальвацією гривні, зростанням тарифів на комунальні послуги, підвищенням вартості продуктів харчування та предметів першої необхідності. Цим занепокоїлися працівники таких підприємств як ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Євраз Суха Балка», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» тощо.

Переглядів: 259 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 05.06.2014

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) з 07 травня 2013 року здійснює заходи щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) на публічному акціонерному товаристві «Дніпропетровський завод прокатних валків» міста Дніпропетровська (далі – ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків») з чинника дестабілізації: «невиконання вимог законодавства про працю в частині гарантій діяльності профспілкової чи інших представницьких організацій трудящих» (наказ Відділення НСПП від 07.05.2013 № 34), а саме адміністрацією підприємства порушуються статті 32, 247 Кодексу законів про працю України, стаття 38 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», стаття 15 Закону України «Про оплату праці», пункт 3.4. Колективного договору ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» на 2012-2013 роки.

 

Переглядів: 231 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 05.06.2014

 

 

 

 

 

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) приділяє велику увагу ознайомленню сторін соціального діалогу з Новою моделлю вирішення трудових спорів в Україні (далі – Нова модель). Проведення відповідних семінарів-нарад розплановано упродовж 2014 року з розподілом учасників на групи чисельністю до 10 осіб. В першу чергу на захід були запрошені трудові арбітри, серед яких є представники профспілок, роботодавців, органів місцевого самоврядування тощо.

У Відділенні НСПП з початку 2014 року було проведено вже три семінари-наради з трудовими арбітрами з метою вивчення та обговорення Нової моделі. Всім їм були підготовлені та надані відповідні методичні матеріали.

Так, 22 травня 2014 року у Відділенні НСПП семінар-нараду було проведено втретє. І в котрий раз питання запровадження ефективного механізму вирішення трудових спорів згідно з європейськими стандартами викликали жваве обговорення.

Переглядів: 206 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 26.05.2014

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) сприяє вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області та адміністрацією державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області (далі – ДНВП «Цирконій»), зареєстрованого 10.02.2012 розпорядженням Національної служби посередництва і примирення № 027-р.

Неврегульованою залишається одна вимога найманих працівників ДНВП «Цирконій», а саме: «3) керуючись вимогами п. 1.34 Генеральної та п. п. 6.1.1, 6.13, 8.5 Галузевої угоди та згідно п. п. 1.1, 1.7 діючого колективного договору відновити виробничу діяльність підприємства та забезпечити підприємство матеріальними та енергетичними ресурсами для виконання виробничих програм (строк виконання – до 01.02.2012 р.».

У 2002 році ухвалою господарського суду Дніпропетровської області було порушено справу про банкрутство ДНВП «Цирконій». До кінця 2008 року планувалося завершити процедуру санації підприємства і включити його до складу концерну «Ядерне паливо України», проте строк санації був продовжений.

Переглядів: 300 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 04.03.2014