Неділя, 22.04.2018, 05:34 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 »

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) сприяє врегулюванню колективного трудового спору між найманими працівниками Державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області та Державним науково-виробничим підприємством «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області (далі – ДНВП «Цирконій»). Вказаний спір було зареєстровано розпорядженням НСПП від 10.06.2014 № 094-р.

17 вересня 2014 року на ДНВП «Цирконій» було проведено перше засідання примирної комісії по вирішенню зареєстрованого колективного трудового спору.

Переглядів: 186 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 19.09.2014

04 вересня 2014 року в Дніпропетровській міській раді відбулося чергове засідання тимчасової міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Міська комісія) під головуванням заступника міського голови Лозенко О.В. У заході брали участь члени Міської комісії, представники управління Державної фіскальної служби України, Головного управління юстиції, управління Пенсійного фонду України, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та керівники підприємств, на яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску. В якості члена Міської комісії на засідання було запрошено заступника начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) - начальника відділу правового забезпечення Гондзу В.В.

Переглядів: 221 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 08.09.2014

У серпні 2014 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Дніпропетровської обласної професійної спілки працівників теплоенергетичних підприємств (далі – Профспілка).

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено два засідання по розгляду наданих Профспілкою документів.

Переглядів: 217 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 03.09.2014

Відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із змінами та доповненнями, та на виконання Положення про порядок здійснення аналітично-інформаційної діяльності Національної служби посередництва і примирення, затвердженого наказом НСПП від 09 червня 2009 року № 32, Методики аналізу соціально-економічних і  соціально-трудових відносин та прогнозування колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженої наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 05 листопада 2009 року № 65, одним з напрямків роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) є виявлення підприємств, установ, організацій, на яких наявні чинники, що потенційно можуть призвести до ускладнення стану соціально-трудових відносин, узагальнення цієї інформації та здійснення заходів, спрямованих на попередження подальшої дестабілізації.

Переглядів: 284 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 28.08.2014

30 липня 2014 року в Дніпропетровській міській раді відбулося засідання тимчасової міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Міська комісія) під головуванням заступника міського голови Лозенко О.В. У заході брали участь члени Міської комісії, представники управлінь Державної фіскальної служби України, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та керівники підприємств, на яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску. В якості члена Міської комісії на засідання було запрошено в.о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) Гондзу В.В.

Переглядів: 218 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 04.08.2014