П'ятница, 19.01.2018, 10:09 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 30 31 32

До відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі - Міська організація Профспілки).

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено п’ять засідань по розгляду наданих Міською організацією Профспілки документів.


Переглядів: 220 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 06.02.2014

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області сприяє вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області та адміністрацією державного науково-виробничого підприємства «Цирконій» міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області (далі – ДНВП «Цирконій»), зареєстрованого 10.02.2012 розпорядженням Національної служби посередництва і примирення № 027-р.

Неврегульованою залишається одна вимога найманих працівників ДНВП «Цирконій», а саме: «3) керуючись вимогами п. 1.34 Генеральної та п. п. 6.1.1, 6.13, 8.5 Галузевої угоди та згідно п. п. 1.1, 1.7 діючого колективного договору відновити виробничу діяльність підприємства та забезпечити підприємство матеріальними та енергетичними ресурсами для виконання виробничих програм (строк виконання – до 01.02.2012 р.».

Переглядів: 251 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 05.02.2014

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) сприяє врегулюванню колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованого між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю авіаційна компанія «Авіадніпро» села Старі Койдаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області та товариством з обмеженою відповідальністю авіаційна компанія «Авіадніпро» (далі – ТОВ АК «Авіадніпро») села Старі Койдаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер спору 056-13/04-В). Зареєстровано наступні вимоги:

«1. Виплатити заборгованість по заробітній платі.

2. Виплатити компенсацію за несвоєчасну виплату заробітної плати.

5. Забезпечити виконання вимог державного соціального страхування та пенсійного забезпечення».

22 січня 2014 року у приміщенні відділення НСПП було проведено чергове засідання примирної комісії по вирішенню зареєстрованого колективного трудового спору.

Переглядів: 209 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 24.01.2014До відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Орджонікідзевської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі - Міська організація Профспілки).

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено два засідання по розгляду наданих Міською організацією Профспілки документів.


Переглядів: 196 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 24.01.2014

 

09 січня 2014 року за координацією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) відбулося третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками міського комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Депо № 3 міста Дніпропетровська та міським комунальним підприємством «Дніпропетровський електротранспорт» (далі – МКП «Дніпропетровський електротранспорт») міста Дніпропетровська (реєстраційний номер спору 069-13/04-В, розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 08.08.2013 № 196-р).

В роботі примирної комісії прийняли участь представники сторін колективного трудового спору, відділення НСПП в Дніпропетровській області, первинної профспілкової організації МКП «Дніпропетровський електротранспорт», первинної профспілкової організації Депо № 3 МКП «Дніпропетровський електротранспорт», департаменту транспорту і зв’язку Дніпропетровської міської ради, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Кворум членів примирної комісії сторонами колективного трудового спору був забезпечений.

Переглядів: 187 | Додав: nspp-dnepr | Дата: 14.01.2014

1-5 6-10 ... 146-150 151-155 156-160