Неділя, 20.01.2019, 12:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Трудові арбітри

ПОЛОЖЕННЯ Про арбітра

ПОЛОЖЕННЯ про порядок забезпечення гарантій незалежним посередникам, членам примирних комісій і трудових арбітражів (трудовим арбітрам) із змінами

Згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” ст. 11:

Трудовий арбітраж - орган,  який складається із залучених сторонами фахівців,  експертів та інших осіб і приймає рішення  по суті трудового спору (конфлікту).

Відповідно до "Положення про арбітра” ст. 1:

Арбітр — це підготовлена Національною службою посередництва та примирення особа, яка в разі залучення її сторонами колективного трудового спору (конфлікту) для участі в роботі трудового арбітражу, набуває статусу члена трудового арбітражу і має право розгляду колективного трудового спору (конфлікту) з метою прийняття рішення по його суті.

  Основною метою діяльності арбітра як члена трудового арбітражу є участь в прийнятті рішення щодо колективного трудового спору (конфлікту), яке приймається трудовим арбітражем з урахуванням інтересів сторін колективного трудового спору (конфлікту).

  У своїй діяльності арбітр керується Конституцією України, Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", іншими законодавчими та нормативно-правовими актами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення  і цим Положенням.

Список арбітрів НСПП станом на 01.01.2016