Четверг, 15.11.2018, 20:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Незалежні посередники

 

ПОЛОЖЕННЯ про посередника

Положення про порядок забезпечення гарантій незалежним посередникам, членам примирних комісій і трудових арбітражів (трудовим арбітрам) із змінами

Відповідно до "Положення про посередника”, ст. 1:

Посередник - це підготовлена Національною службою посередництва та примирення особа, яка в разі визначення її за спільним вибором сторін колективного трудового спору (конфлікту), набуває статусу незалежного посередника.

 Незалежний посередник - це визначена за спільним вибором сторін колективного трудового спору (конфлікту) особа, яка сприяє встановленню взаємодії між сторонами, проведенню переговорів, бере участь у виробленні примирною комісією взаємоприйнятного рішення.

Основна мета діяльності незалежного посередника:

· досягнення довіри сторін колективного трудового спору (конфлікту);

· встановлення співробітництва між сторонами колективного трудового спору (конфлікту);

· сприяння сторонам колективного трудового спору (конфлікту) в його вирішення на взаємоприйнятних умовах.

Згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” ст. 8:

Примирна комісія - орган, призначений для вироблення рішення, що може задовольнити сторони колективного трудового спору (конфлікту), та який складається із представників сторін.

Незалежний посередник діє на підставі Конституції України (254к/96-ВР), Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", інших законодавчих та нормативно-правових актів, Положення про Національну службу посередництва і примирення (1258/98) і Положення про посередника.

Список незалежних посередників НСПП в Дніпропетровській області