Неділя, 20.01.2019, 12:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Доступ до публічної іноформації

        
       Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами інформація, що була отримана в процесі виконання владних повноважень своїх обов’язків передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Для більш тісного існування у сучасному суспільстві, та налагодження прозорості та відкритості у відносинах із громадянами, органи державної влади у роботі керуються Законом України „Про доступ до публічної інформації”, який набрав чинності у травні 2011 року.
       Цей закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації визначеної цим законом, та інформації що становить суспільний інтерес.
     Метою цього закону є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. овідальним за контроль по виконанню роботи, щодо доступу до публічної інформації, є фахівець відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.
    
      Отримати публічну інформацію може кожний бажаючій, надіславши лист-запит на адресу Відділення Національнї служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області:

49000 м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 17, 8 поверх (На конверті обов’язково вказати „Публічна інформація”)
Зателефонувати на номер (0562) 31-18-97 в робочій час:
Пн-Чт 09.00 – 18.00; Пт 9.00 – 16.45.
Обідня перерва 13.00 – 13.45