Четверг, 15.11.2018, 20:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 14 » Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність
10:06
Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

13 березня 2017 року головний спеціаліст Відділення І. Микитюк вручила представнику Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України. І. Ільченко Рішення від 13.03.2017 № 005-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 13.03.2017 № 004-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств.

Переглядів: 65 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0