Четверг, 15.11.2018, 20:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 14 » Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників культури України підтвердила свою репрезентативність
10:21
Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників культури України підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників культури України.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників культури України була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу у відповідній галузі.

14 червня 2017 року начальником Відділення І. Чубом було видано голові Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України А. Яловому Рішення від 14.06.2017 № 009-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 14.06.2017 № 007-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також було обговорено напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області та подальші кроки щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) в театрально-концертних закладах міста Дніпра.

Переглядів: 283 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 5.0/1