Четверг, 15.11.2018, 20:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 21 » Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України підтвердила свою репрезентативність
16:12
Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу у відповідних галузях.

19 грудня 2017 року в.о. начальника Відділення В.Гондзою видано представнику юридичного відділу Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України А. Швецю Рішення від 18.12.2017 № 016-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 18.12.2017 № 014-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області.

Переглядів: 54 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0