Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 31 » Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України підтвердила свою репрезентативність
14:26
Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від
21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною профспілковою організацією працівників держаних установ України.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників держаних установ України була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу у відповідній галузі.

31 січня 2018 року начальник Відділення І. Чубом видано голові Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників держаних установ України З. Бедринець Рішення від 29.01.2018 № 003-87/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників держаних установ України» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 29.01.2018 № 003-18/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників держаних установ України у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області.

Переглядів: 75 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0