Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Липень » 21 » Дніпропетровська обласна організація роботодавців агропромислового комплексу визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності
08:15
Дніпропетровська обласна організація роботодавців агропромислового комплексу визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності

У червні 2017 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) звернулась Дніпропетровська обласна організація роботодавців агропромислового комплексу з листом-заявою та пакетом документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією Відділення з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною організацією роботодавців агропромислового комплексу.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровську обласну організацію роботодавців агропромислового комплексу визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу у відповідній галузі.

17 липня 2017 року начальник Відділення І. Чуб вручив голові Дніпропетровської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу В. Карпенку Рішення від 14.07.2017 № 011-17/04-Р «Про відповідність критеріям репрезентативності Дніпропетровської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу» та Свідоцтво від 14.07.2017 № 009-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також було обговорено напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області.

Переглядів: 71 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0