Субота, 23.02.2019, 10:32 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 27 » Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність
12:36
Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу у відповідній галузі.

27 червня 2017 року начальник Відділення І. Чуб вручив голові Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Г. Смирній Рішення від 22.06.2017 № 010-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 22.06.2017 № 008-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області.

Переглядів: 172 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0