Четверг, 18.10.2018, 12:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок підтвердило репрезентативність
11:23
Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок підтвердило репрезентативність

Відповідно до частини другої статті  7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності сторін профспілок здійснюється Національною службою посередництва і примирення та її відділеннями один раз на п’ять років.

У листопаді 2016 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) звернулося Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок з листом-заявою та пакетом документів щодо підтвердження репрезентативності на територіальному рівні.

Свідоцтво про оцінку відповідності критеріям репрезентативності Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок отримало 04 листопада 2011 року.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією Відділення з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз наданих Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок документів.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок було визнано таким, що підтвердило репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

17 листопада 2016 року начальник Відділення І. Чуб вручив голові Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок В. Дубілю Рішення від 15.11.2016 № 001-16/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок» та Свідоцтво від 15.11.2016 № 001-16/04-Т.

Під час урочистого заходу також було обговорено напрямки подальшої співпраці Відділення та Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок у справі сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

Переглядів: 262 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0