Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини підтвердила свою репрезентативність
11:39
Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

09 лютого 2017 року головний спеціаліст Відділення К. Ладович вручила головному бухгалтеру Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Л. Шияновій Рішення від 09.02.2017 № 003-17/04-Р «Про підтвердження репрезентативності Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 09.02.2017 № 002-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини у разі дестабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств-членів організацій роботодавців.

Переглядів: 195 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0