Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Вересень » 11 » Комісія розглянула стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на п’яти підприємствах Дніпропетровської області
12:24
Комісія розглянула стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на п’яти підприємствах Дніпропетровської області

10 вересня 2015 року в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах Дніпропетровської області (далі – Обласна комісія) під головуванням радника голови облдержадміністрації Сергєєва В.В. В якості члена Обласної комісії на засідання було запрошено начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області І.А.Чуба.

Головуючий повідомив присутнім, що станом на 01.08.2015 заборгованість із виплати заробітної плати по Дніпропетровській області складала 117,6 млн. грн., що на 20,6% більше у порівнянні з попереднім місяцем та на 13,0% більше в порівнянні з початком року. У тому числі 79,0% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати було утворено економічно активними підприємствами (34 підприємства), 19,0% – суб’єктами господарювання-банкрутами (11 підприємств), 2,0% – економічно неактивними підприємствами (4 підприємства).

При цьому радник голови облдержадміністрації відзначив значне, в порівнянні з початком року, зростання заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах комунальної та приватної форми власності (у 4 рази по кожній формі).

Під час засідання Обласної комісії була заслухана інформація щодо причин виникнення та перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати на 5 підприємствах, а саме: ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» міста Дніпропетровська, комунальному виробничому підприємстві Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал» міста Дніпродзержинська, ТОВ «Восток-Руда» міста Жовті Води, ПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» та ТОВ «Саркар» міста Кривого Рогу.

Голови відповідних міських рад, а також керівники підприємств проінформували про заходи, здійснені з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати на конкретних підприємствах. Так, згідно графіків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати у найближчі терміни має відбутися на ПАТ «Дніпропетровський трубний завод», комунальному виробничому підприємстві Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал» та ТОВ «Саркар». Кошти в основному мають надійти від дебіторів. По ТОВ «Восток-Руда» та ПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» план  подальших заходів уточнюється. Ці підприємства входять до числа тих, де заборгованість із виплати заробітної плати є найбільшою по області.

За результатами роботи Обласної комісії керівникам підприємств-боржників, головам органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області було поставлено завдання забезпечити контроль за дотриманням графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на відповідних підприємствах.

Отримана під час заходу інформація була розглянута на нараді з працівниками Відділення, де було вирішено внести ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» та комунальне виробниче підприємство Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал» до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності. По іншим трьом підприємствам Відділення продовжуватиме здійснювати заходи з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Переглядів: 108 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0