Неділя, 16.12.2018, 05:14 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Травень » 29 » На ПАТ «Євраз Суха Балка» розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)
15:13
На ПАТ «Євраз Суха Балка» розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) сприяє врегулюванню колективного трудового спору між найманими працівниками залізничного цеху публічного акціонерного товариства «Євраз Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «Євраз Суха Балка» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПАТ «Євраз Суха Балка»). Вказаний спір було зареєстровано розпорядженням НСПП від 16.02.2015 № 044-р з наступними вимогами найманих працівників:

1. Виконати вимоги діючого Колективного договору ПАТ «Євраз Суха Балка» (Додаток № 10). Правила внутрішнього трудового розпорядку ПАТ «Євраз Суха Балка» пп.4.2., 4.3., 4.20. (у вимогу були внесені зміни розпорядженням НСПП від 27.04.2015 № 106-р).

2. На підставі ст.18 Закону України «Про колективні договори і угоди» притягнути до відповідальності та звільнити з посади начальника залізничного цеху ПАТ «Євраз Суха Балка» Ноженка В.І.

У квітні 2015 року відбулись три засідання Дніпропетровського окружного адміністративного суду по справі № 804/3828/15 за адміністративним позовом ПАТ «Євраз Суха Балка» до НСПП про скасування розпорядження НСПП від 16.02.2015 № 044-р, на якому Позивачу було повністю відмовлено в його позовних вимогах.

19 травня 2015 року за сприяння та на виконання рекомендацій Відділення сторонами колективного трудового спору (конфлікту) була підписана угода про створення примирної комісії.

28 травня 2015 року на ПАТ «Євраз Суха Балка» було проведено перше засідання примирної комісії по вирішенню зареєстрованого колективного трудового спору (конфлікту).

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, а також у якості запрошеної особи був присутній начальник Відділення Чуб І.А.

Начальник Відділення Чуб І.А. надав присутнім інформацію стосовно порядку проведення примирних процедур та прийняття рішення по суті колективного трудового спору. Далі були узгоджені організаційні питання роботи примирної комісії, зокрема: був прийнятий за основу рекомендований НСПП регламент роботи примирної комісії, обрані голови та секретарі засідань примирної комісії від сторін найманих працівників та адміністрації, що почергово забезпечуватимуть її проведення. Також було затверджено порядок розгляду вимог найманих працівників.

На першому засіданні примирної комісії розглядалась перша вимога найманих працівників, а саме: виконання пп.4.2. Колективного договору ПАТ «Євраз Суха Балка», в якому зазначається: «Правильно організувати роботу, забезпечити працівників роботою згідно спеціальності та кваліфікації, закріпити за кожним працівником робоче місце, верстат, машину».

В ході розгляду даного питання сторонами було вирішено до наступного засідання примирної комісії здійснити перевірку придатності свідоцтв працівників залізничного цеху, а також стану виконання розпорядження про закріплення техніки за відповідальними працівниками.

Дата наступного засідання примирної комісії на ПАТ «Євраз Суха Балка» буде узгоджуватися головами від сторін найманих працівників та адміністрації.

Відділення буде і надалі в рамках своєї компетенції сприяти врегулюванню вимог найманих працівників залізничного цеху ПАТ «Євраз Суха Балка» та здійснювати правовий супровід примирних процедур по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

Переглядів: 155 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0