Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 20 » На ТОВ ТРК «Телемережа» розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)
11:37
На ТОВ ТРК «Телемережа» розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) сприяє врегулюванню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

12 листопада 2015 року, за сприяння та на виконання рекомендацій Відділення, сторонами колективного трудового спору (конфлікту) була підписана угода про створення примирної комісії, відповідно до якої кожна сторона делегувала до примирної комісії по одній особі.

19 листопада 2015 року було проведено перше засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованого на ТОВ ТРК «Телемережа».

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, а також були присутні представники Відділення.

Місцем проведення засідань примирної комісії визначили зал примирних процедур Відділення.

Під час засідання заступник начальника Відділення – начальник відділу правового забезпечення Гондза В.В. надала присутнім інформацію стосовно порядку проведення примирної процедури та прийняття рішення по суті колективного трудового спору. Далі були узгоджені організаційні питання роботи примирної комісії, зокрема: був прийнятий за основу рекомендований НСПП регламент роботи примирної комісії, обрані голови та секретарі засідань примирної комісії від сторін найманих працівників та адміністрації, які почергово забезпечуватимуть її проведення. Також члени примирної комісії визначилися з режимом проведення засідань – вирішили працювати по одному разу на тиждень.

Під час роботи примирної комісії сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно вирішення чотирьох зареєстрованих вимог, які стосувалися підвищення заробітної плати, виплати премії за підсумками роботи за рік, матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні відпустки, індексації заробітної плати.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа» доводив неможливість виконання вимог у колективному трудовому спорі (конфлікті) у зв’язку з тяжким фінансовим станом підприємства та складною ситуацією в країні в цілому.

В свою чергу, наймані працівники наполягали на задоволенні своїх вимог, оскільки таке їх право закріплено законодавством України.

Враховуючи час регламенту примирної комісії, сторони вирішили детально розглядати кожну вимогу під час наступних засідань примирної комісії.

Друге засідання примирної комісії відбудеться 26 листопада 2015 року, на порядку денному стоятиме розгляд першої вимоги найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Переглядів: 161 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0