Неділя, 16.12.2018, 04:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 16 » Національна служба посередництва і примирення 20 років на захисті прав сторін соціально-трудових відносин
13:09
Національна служба посередництва і примирення 20 років на захисті прав сторін соціально-трудових відносин

17 листопада 2018 року виповнюється 20 років від дня утворення Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП).

Служба є постійно діючим державним органом, утвореним Указом Президента України від 17.11.1998 № 1258/98 відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Головними завданнями, покладеними на НСПП державою, є сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню та сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), здійснення посередництва і примирення при вирішенні таких спорів (конфліктів), а також прогнозування їх виникнення.

У Дніпропетровській області з 1999 року функціонує відділення НСПП, яке допомагає найманим працівникам підприємств, установ та організацій регіону встановити справедливість у дотриманні трудових прав та гарантій.

У відділенні НСПП в Дніпропетровській області працюють 6 штатних працівників. Допомагають роботі відділення НСПП 47 трудових арбітрів і 10 незалежних посередників, які залучаються до пошуку компромісів. Разом з цим, допомагають службі 21 завідувач інформаційно-консультаційним центром, які працюють на громадських засадах.

Дніпропетровська область є промислово розвинутим регіоном України, з великою кількістю підприємств гірничо-металургійного комплексу, добувної та хімічної промисловості, машинобудування тощо. Промисловим підприємствам, організаціям, установам Дніпропетровської області притаманні певні проблеми соціально-трудового характеру, що призводять до збільшення соціальної напруги у колективах підприємств, установ, організацій області та спричиняє виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Основними причинами виникнення розбіжностей між найманими працівниками та керівництвом підприємств, колективних трудових спорів є проблеми з оплатою праці (заборгованість із заробітної плати, несвоєчасна її виплата, низький розмір заробітної плати тощо), забезпеченням кращих умов праці, укладенням колективних договорів та виконанням їх окремих пунктів, наданням соціальних гарантій у повному обсязі, передбаченому законодавством про працю.

Практика роботи відділення НСПП дозволяє у багатьох випадках своєчасно стабілізувати соціально-трудові відносини, мінімізувати економічні та матеріальні втрати у трудових колективах, попередити страйки, протизаконні припинення роботи, що пов’язані із втратами робочого часу тощо.

Станом на 01 вересня 2018 року відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяє врегулюванню 13 колективних трудових спорів (конфліктів), зокрема на таких підприємствах, установах як: публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Кривий Ріг» (м. Кривий Ріг) та його структурних підрозділах, публічне акціонерне товариство «Дніпрометробуд» (м. Дніпро), академічний симфонічний оркестр комунального підприємства «Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б.Когана» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро), комунальне підприємство культури «Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро), комунальне підприємство культури «Дніпровський академічний театр драми та комедії» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро), обласний комунальний заклад культури «Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка» (м. Дніпро), обласне комунальне підприємство культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету» (м. Дніпро), та ін.

Упродовж 1999– 2017 та січня – вересня 2018 років відділення НСПП в Дніпропетровській області сприяло вирішенню 157 колективним трудовим спорам (конфліктам) на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області та врегулюванню 518 вимог найманих працівників.

З метою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), фахівцями відділення НСПП в Дніпропетровській області проведено 1034 примирні процедури, зокрема: 183 засідання примирної комісії, 43 засідання трудового арбітражу та 808 узгоджувальних зустрічей.

Одним із важливих шляхів стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств, установ та організації є проведення комплексу заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та недопущення ускладнення стану соціально-трудових відносин, що може призвести до збільшення протестної активності трудових колективів, зокрема до проведення страйків як крайньої міри вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Упродовж 2001 –2017 та січня-вересня 2018 років, відповідно до нормативних документів Національної служби посередництва і примирення, відділення НСПП здійснювало заходи з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у 436 випадках дестабілізації стану соціально-трудових відносинта сприяли врегулюванню 564 чинникам дестабілізації.

У грудні 2010 року після прийняття Закону України «Про соціальний діалог в Україні» повноваження НСПП розширились, що позитивно відзначилось на іміджі служби. Так, станом на 01 вересня 2018 року пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердили репрезентативність18 суб’єктами сторін профспілок та організацій роботодавців (15 суб’єктів профспілок та 3 організації роботодавців),що функціонують на територіальному рівні.

Досвід роботи відділення НСПП дає можливість зробити висновок, що дуже важливо своєчасно та всебічно проводити аналіз стану соціально-трудових відносин на рівні підприємств та галузей з метою прогнозування виникнення конфліктних ситуацій. Застосування попереджувальних заходів є ефективними методом запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та врегулювання потенційних ускладнень на до конфліктній стадії.

Крім того, взаємодія відділення НСПП з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілками, об’єднаннями профспілок, роботодавцями, об’єднаннями роботодавців, сторонами соціально-трудових відносин за напрямками удосконалення підходів до попередження виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), виявлення та попередження порушень законодавства про працю, сприяння налагодженню контактів між сторонами соціального діалогу для отримання достовірної та об’єктивної інформації про стан справ на проблемних підприємствахє запорукою швидкого й ефективного попередження конфліктних ситуацій.

Практика позитивного врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), врегулювання розбіжностей призвела до взаємного бажання і роботодавців, і найманих працівників вирішувати їх у цивілізованому правовому руслі з допомогою Національної служби посередництва і примирення. Відділення НСПП в Дніпропетровській області й надалі продовжуватиме розпочату роботу з надією на плідний результат, спрямований на поліпшення соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств, установ та організацій Дніпропетровщини, що забезпечить їх зміцнення та стабільну роботу.

Переглядів: 62 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0