Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Грудень » 1 » Незалежна професійна спілка працівників поліції «Патріот» визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності
11:46
Незалежна професійна спілка працівників поліції «Патріот» визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності

У листопаді 2016 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) звернулась Незалежна професійна спілка працівників поліції «Патріот» з листом-заявою та пакетом документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією Відділення з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Незалежною професійною спілкою працівників поліції «Патріот».

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Незалежна професійна спілка працівників поліції «Патріот» було визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

30 листопада 2016 року начальник Відділення І. Чуб вручив голові Незалежної професійної спілки працівників поліції «Патріот» І. Вовченку Рішення від 30.11.2016 № 002-16/04-П «Про відповідність критеріям репрезентативності Незалежної професійної спілки працівників поліції «Патріот» та Свідоцтво від 30.11.2016 № 002-16/04-Т.

Під час урочистого заходу також було обговорено напрямки співпраці Відділення та Незалежної професійної спілки працівників поліції «Патріот» з метою забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин у трудових колективах установ-членів профспілки.

Переглядів: 82 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0