Неділя, 18.02.2018, 06:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Лютий » 6 » Нікопольську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності
13:39
Нікопольську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності

До відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі - Міська організація Профспілки).

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено п’ять засідань по розгляду наданих Міською організацією Профспілки документів.

За результатом розгляду та аналізу документів Комісією встановлено, що відповідно до пункту 1.8. Положення про Нікопольську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України – організаційну ланку Профспілки працівників освіти і науки України - Міська організація Профспілки організовує і здійснює свою діяльність з метою об’єднання і координації спільних дій первинних профспілкових організацій щодо представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав і інтересів членів Профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, у роботодавців та в їх об’єднаннях, набула статусу юридичної особи на підставі Статуту легалізованої всеукраїнської Профспілки працівників освіти і науки України та є членом Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Легалізацію Міська організація Профспілки підтвердила, як того вимагає Закон України «По об’єднання громадян», наступними документами: копією листа від Нікопольського міськрайонного управління юстиції про реєстрацію об’єднання громадян; копією довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України; копією Положення про Нікопольську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України – організаційну ланку Профспілки працівників освіти і науки України.

За підсумками проведеної оцінки відповідності критеріям репрезентативності Нікопольська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності. З цього приводу Комісією були підготовлені відповідні Рішення та Свідоцтво.

У приміщенні відділення НСПП в Дніпропетровській області довіреній особі Скрипнику А.В. від голови Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, начальником відділення НСПП Чубом І.А. було вручено Рішення «Про відповідність критеріям репрезентативності Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України» та Свідоцтво щодо відповідності Міської організації Профспілки критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу на території міста Нікополя Дніпропетровської області.


Переглядів: 225 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0