Неділя, 16.12.2018, 05:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Вересень » 6 » Обговорено стан соціально-трудових відносин у філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»
12:55
Обговорено стан соціально-трудових відносин у філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»

06 вересня 2017 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувально-консультаційна зустріч за участю представників адміністрації філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» міста Вільногірська (далі – Вільногірський ГМК) та фахівців Відділення. Підприємство з 2016 року перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) з  питань щодо підвищення заробітної плати, виплати скасованих премій та виконання положень колективного договору.

Представники адміністрації Вільногірського ГМК розповіли, що у 2014 році відбулась реорганізація підприємства та його повернення під контроль держави (до того воно перебувало в оренді у ПрАТ «Кримський титан»). Через виведення значної кількості техніки та економічну кризу фінансово-господарська діяльність Вільногірського ГМК зазнала збитків, проте філія продовжує функціонувати і навіть отримує прибуток, 75% від якого перераховується до Державного бюджету.

Разом з тим, стан соціально-трудових відносин у Вільногірському ГМК є незадовільним, у трудовому колективі виникають протестні настрої, також є ймовірність вступу найманих працівників у колективний трудовий спір (конфлікт). Головним приводом для цього став незадовільний розмір заробітної плати працюючих, який встановлюється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Представники адміністрації Вільногірського ГМК занепокоєні погіршенням стану соціально-трудових відносин на підприємстві та звернулись до Відділення за роз’ясненнями щодо подальших дій.

Начальник Відділення І.Чуб проконсультував щодо можливостей урегулювання дестабілізаційних чинників шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та запевнив у сприянні вирішенню проблемних питань у філії в межах своїх повноважень.

За результатами зустрічі між її учасниками також була досягнута домовленість про подальшу співпрацю.

Переглядів: 85 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0