Четверг, 15.11.2018, 20:41 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Серпень » 3 » Обговорено стан соціально-трудових відносин в ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» міста Кривого Рогу
13:03
Обговорено стан соціально-трудових відносин в ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» міста Кривого Рогу

03 серпня 2017 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) відбулась нарада за участю начальника юридичного відділу ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (далі – ПрАТ «Інгулецький ГЗК»), заступника голови профкому первинної профспілкової організації підприємства та фахівців Відділення.

На початку наради було обговорено стан соціально-трудових відносин на ПрАТ «Інгулецький ГЗК» інших та підприємствах міста Кривого Рогу.

Починаючи з квітня 2017 року спостерігаються випадки загострення стану соціально-трудових відносин на підприємствах гірничо-металургійного комплексу міста Кривого Рогу, приводом для чого стало невдоволення найманих працівників розміром заробітної плати, а наслідками стало проведення численних акцій соціального протесту у вигляді страйків (ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат») та мітингів (ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Працівники ПрАТ «Інгулецький ГЗК» також виказують невдоволення отримуваним заробітком незважаючи на те, що рівень оплати праці їм було в поточному році підвищено.

З метою попередження протестних дій фахівцями Відділення були надані роз’яснення представникам ПрАТ «Інгулецький ГЗК» стосовно вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) та проведення примирних процедур.

Захід пройшов в дусі цивілізованого соціального діалогу, представники роботодавця та профспілки висловили Відділенню подяку за надання кваліфікованої правової допомоги.

Переглядів: 69 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0