Четверг, 15.11.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 2 » Обговорено заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Дніпропетровщини
14:19
Обговорено заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Дніпропетровщини

30 жовтня 2015 року в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах Дніпропетровської області (далі – Обласна комісія) під головуванням радника голови облдержадміністрації Сергєєва В.В. У заході брали участь представники міських рад Дніпропетровської області, де наявні підприємства-боржники із виплати заробітної плати, керівники відповідних підприємств, представники обласних організацій, в тому числі, в якості члена Обласної комісії на засідання було запрошено начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області Чуба І.А.

Головуючий повідомив присутнім, що станом 01.10.2015 заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Дніпропетровської області складала 141,7 млн. грн., що на 9,0% більше у порівнянні з попереднім місяцем та на 36,1% більше в порівнянні з початком року. У тому числі 81,7% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати було утворено економічно активними підприємствами (35 підприємств), 16,6% – суб’єктами господарювання-банкрутами (10 підприємств), 1,7% – економічно неактивними підприємствами (4 підприємства). У структурі боргу 84,9% припадає на підприємства промисловості.

Під час засідання Обласної комісії була заслухана інформація щодо причин виникнення та перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Жовтих Вод, Кривого Рогу.

Голови відповідних міських рад, а також керівники підприємств проінформували про заходи, здійснені з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати на конкретних підприємствах. Так, згідно графіків та запланованих заходів, повне або часткове погашення заборгованості із виплати заробітної плати у найближчі терміни має відбутися на ДП «Український науково-дослідний та проектно-розвідувальний інститут промислової технології», ДП «Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання» та КП «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» міста Жовті Води.

Особливу увагу під час засідання Обласної комісії було приділено підприємствам, на яких зареєстровані колективні трудові спори (конфлікти).

Так, за підсумками розгляду питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати, генеральному директору ТОВ «Восток-Руда» міста Жовті Води було доручено організувати нараду за участю власника та засновників підприємства з метою вирішення вказаної проблеми у термін до кінця листопада 2015 року.

Керуючий санацією ДНВП «Цирконій» міста Дніпродзержинська повідомив, що після продажу майна до кінця 2015 року заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства буде погашено.

Начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області Чуб І.А. проінформував присутніх про хід вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на ТОВ «Восток-Руда» та ДНВП «Цирконій»

Таким чином, за результатами роботи Обласної комісії, керівникам підприємств-боржників та головам органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області було поставлено завдання забезпечити контроль за дотриманням графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на відповідних підприємствах.

Отримана по закінченню роботи Обласної комісії інформація була розглянута на нараді з працівниками відділення НСПП та проаналізована на предмет здійснення подальших заходів на підприємствах, що перебувають на обліку Відділення. Голову первинної профспілкової організації ТОВ «Восток-Руда», яка є головою органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників підприємства у колективному трудовому спорі (конфлікті), було проінформовано про результати роботи Обласної комісії та прийняте стосовно підприємства рішення.

Переглядів: 166 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0