Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 21 » Обговорено заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Дніпропетровщини
13:28
Обговорено заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Дніпропетровщини

20 березня 2017 року в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Обласна комісія) на підприємствах Дніпропетровської області під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Крупської В.В. У заході брали участь керівники комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати міст Дніпропетровської області, де наявні підприємства-боржники, в тому числі, в якості члена Обласної комісії на засідання було запрошено начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) І.Чуба.

Головуюча повідомила присутнім, що станом 01.03.2017 заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Дніпропетровської області складає близько 150 млн. грн., що на 6% більше в порівнянні з попереднім місяцем. Всього нараховується 36 підприємств-боржників. Основні суми заборгованості зосереджені на підприємствах міст Дніпро та Кривий Ріг.

Голови міських комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати проінформували присутніх про заходи, здійснені з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах відповідних міст. Так, у місті Дніпрі в січні 2017 року відбулось 11 засідань комісії, де розглядався стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на 10 підприємствах. Найбільшим боржником залишається ДП «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова».  Повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати на економічно неактивному ДП «Укрметалургізотоп». Складено графік погашення заборгованості до 01.06.2017 на ПАТ «Дніпропетровський трубний завод». Залишаються проблеми з врегулюванням питання заборгованості на ПАТ «Дніпрометробуд», казенному підприємстві «Південукргеологія», ТОВ «Донбудмонтаж-2015», ПАТ «ІнтерМікро Дельта, Інк» тощо.

Також розглядались перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міст Кривого Рогу (ЗАТ «Криворіжцемремонт», ПАТ «Науково-дослідний та проектний інститут по збагаченню та агломерації руд чорних металів «Механобрчормет», ПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар», ТОВ «МіК»), Жовтих Вод (ТОВ «Восток-Руда», КП «Жовтоводськтепломережа»), Кам’янського (ДП «Бар’єр», ДНВП «Цирконій», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського»), Павлограда (КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради, дочірнє підприємство ДАК "Хліб України" "Павлоградський комбінат хлібопродуктів") та Вільногірська (КП «Теплові мережі м. Вільногірськ», дочірнє підприємство «Вільногірський елеватор» ТОВ «Зернопром»).

Начальник Відділення І.Чуб проінформував присутніх про хід вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на ТОВ «Восток-Руда», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» та про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, які знаходяться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Отримана під час засідання Обласної комісії інформація про підприємства була розглянута на нараді з працівниками Відділення та проаналізована на предмет внесення до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, а також на предмет здійснення подальших заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Переглядів: 67 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0