Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 29 » Первинна профспілкова організація «Металургів» визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності
15:52
Первинна профспілкова організація «Металургів» визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності

22 грудня 2018 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) звернулася первинна профспілкова організація «Металургів» міста Кам’янське Дніпропетровської області з листом-заявою та пакетом документів для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією Відділення НСПП з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих первинною профспілковою організацією «Металургів».

За підсумками проведеної Відділенням НСПП роботи, первинна профспілкова організація «Металургів» була визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу по місту Кам’янське Дніпропетровської області.

26 січня 2018 року начальник Відділення НСПП І.Чуб вручив голові первинної профспілкової організації «Металургів» О. Нагорному Рішення від 22.01.2018 № 002-18/04-П «Про відповідність критеріям репрезентативності первинна профспілкова організація «Металургів»» та Свідоцтво від 22.01.2018 № 002-18/04-Т.

Під час урочистого заходу також було обговорено напрямки співпраці Відділення НСПП та первинної профспілкової організації «Металургів» у разі дестабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах установ-членів профспілки.

Переглядів: 80 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0