Субота, 20.04.2019, 07:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 17 » Погіршення стану соціально-трудових відносин на КП «Адміністративно-територіальне управління» Дніпропетровської міської ради
13:39
Погіршення стану соціально-трудових відносин на КП «Адміністративно-територіальне управління» Дніпропетровської міської ради

16.05.2016 фахівцями відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення)  було відвідане комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» Дніпропетровської міської ради (далі - КП «Адміністративно-технічне управління») з метою попередження страйку найманих працівників.

Приводом для цього став лист від 27.04.2016, підписаний членами страйкового комітету КП «Адміністративно-технічне управління», в якому йшлося, що головою Дніпропетровської міської ради було прийнято розпорядження від 21.04.2016 № 3-21/4-рк (№ 8-21/4-рк) про виконання обов’язків начальника підприємства Діденком М.Г.  Призначення даної особи на посаду керівника, на думку представників найманих працівників, було здійснено з суттєвими порушеннями законодавства про працю, безпосередньо зачіпає й порушує економічні та соціальні права трудового колективу.

Відповідне звернення від колективу КП «Адміністративно-технічне управління» від 27.04.2016 № 354/2-04 було направлено до Дніпропетровської міської ради.

27.04.2016 були проведені збори трудового колективу та профспілки «Організація працівників Адміністративно-технічного управління», на яких було прийняте рішення про проведення страйку на КП «Адміністративно-технічне управління», якщо вимогу найманих працівників щодо скасування розпорядження Дніпропетровського міського голови від 21.04.2016 № 3-21/4-рк (№ 8-21/4-рк) про виконання обов’язків начальника КП «Адміністративно-технічне управління» Діденком М.Г. не буде розглянуто.

Начальник Відділення Чуб І.А. надав представникам КП «Адміністративно-технічне управління» роз’яснення щодо негативних наслідків протестних дій поза межами діючого законодавства, проконсультував щодо можливостей урегулювання дестабілізаційних чинників шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та запевнив у сприянні вирішенню проблемної ситуації на підприємстві у межах своїх повноважень.

Голова профкому КП «Адміністративно-технічне управління» погодився всі дії органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, погоджувати з Відділенням, щоб не допустити порушення вимог чинного законодавства України. Наймані працівники очікують на результати розгляду своєї вимоги головою Дніпропетровської міської ради.

Випадок дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виник на КП «Адміністративно-технічне управління» з питань невиконання вимог законодавства про працю, було взято на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі сприяти стабілізації стану соціально-трудових відносин на КП «Адміністративно-технічне управління» в межах повноважень, наданих Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Переглядів: 152 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0