Неділя, 16.12.2018, 05:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 14 » Погіршення стану соціально-трудових відносин у філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»
12:44
Погіршення стану соціально-трудових відносин у філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»

14 березня 2016 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувально-консультаційна зустріч за участю голови первинної профспілкової організації філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» міста Вільногірська (далі – Вільногірський ГМК) Ф.Клименка, заступника голови Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України І.Соколова та фахівців Відділення.

Голова первинної профспілкової організації Вільногірського ГМК повідомив, що у 2014 році відбулась реорганізація підприємства та його повернення під контроль держави (до того воно перебувало в оренді у ПрАТ «Кримський титан»). Через виведення значної кількості техніки та економічну кризу фінансово-господарська діяльність Вільногірського ГМК зазнала збитків, проте філія продовжує функціонувати й відновлює свій виробничий потенціал.

Разом з тим, стан соціально-трудових відносин у Вільногірському ГМК є незадовільним, у трудовому колективі виникають протестні настрої. Наймані працівники вимагають від адміністрації підвищення заробітної плати, виплати скасованих премій та виконання положень колективного договору.

Начальник Відділення І.Чуб надав роз’яснення щодо негативних наслідків протестних дій поза межами діючого законодавства, проконсультував щодо можливостей урегулювання дестабілізаційних чинників шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та запевнив у сприянні вирішенню проблемних питань у філії в межах своїх повноважень.

За результатами наради також були досягнуті домовленості щодо інформування Відділення з боку первинної профспілкової організації Вільногірського ГМК про подальші кроки найманих працівників та зміни у стані соціально-трудових відносин у філії.

Під час оперативної наради працівниками відділенням Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області було прийняте рішення щодо взяття Вільногірського ГМК на облік з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

Переглядів: 177 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0