Неділя, 16.12.2018, 05:04 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 14 » Позитивні зрушення у справі вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд»
12:26
Позитивні зрушення у справі вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд»

Розпорядженням НСПП від 28.03.2017 № 079-р у ПАТ «Дніпрометробуд» міста Дніпра було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) з вимогами найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної оплати праці тощо.

14 квітня 2017 року відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з головою профкому ПАТ «Дніпрометробуд», під час якої було з’ясовано, що в цей же день відбулась сесія Дніпровської міської ради, на якій одним із питань було розглянуто можливість передачі ПАТ «Дніпрометробуд» у комунальну власність міста. Депутати підтримали вказану пропозицію. Незабаром буде підготовлено відповідний пакет документів.

Зміна форми власності має сприятливо позначитись на фінансовому забезпеченні підприємства та стані соціально-трудових відносин у його трудовому колективі.

Також позитивним моментом стало те, що найманим працівникам ПАТ «Дніпрометробуд» було погашено заборгованість із виплати заробітної плати за січень-березень 2017 року.

Відділення сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ «Дніпрометробуд» у межах своїх повноважень та надаватиме правову допомогу в організації проведення засідань примирної комісії.

Переглядів: 107 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0