Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Примирна комісія на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім.Ф.Е. Дзержинського» продовжила свою роботу
11:45
Примирна комісія на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім.Ф.Е. Дзержинського» продовжила свою роботу

14 грудня 2016 року відбулось третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області, зареєстрованого у вересні 2016 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення).

Засідання примирної комісії представники сторони найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» розпочали з обговорення другої вимоги щодо своєчасної виплати заробітної плати. На даний час заробітна плата знову виплачується несвоєчасно, відбуваються затримки, тому, фактично, вказана вимога не може вважатися виконаною.

Представники сторони адміністрації ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» пояснили причину затримки виплати заробітної плати несвоєчасним надходженням коштів від замовників, що, на їх думку, є тимчасовим ускладненням.

Далі адміністрація ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» проінформувала стосовно здійснених кроків по вирішенню першої вимоги найманих працівників, яка стосується підвищення тарифних ставок (окладів) працівників і посадових окладів керівників, спеціалістів та службовців до кінця 2016 року на 30%. Так, у листопаді 2016 року згідно наказу від 10.11.2016 № 1547 по ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» було підвищено заробітну плату найманим працівникам у розмірі від 5% до 25% диференційовано. За результатами цього підвищення на даний час середня заробітна плата на підприємстві становить близько 7 тисяч гривень.

В свою чергу, представники сторони найманих працівників з цим не згодні. Вони провели аналіз заробітної плати на підприємстві після підвищення й відзначили незначний розмір її збільшення. Представники найманих працівників запропонували адміністрації ознайомитись з їх розрахунками та на наступному засіданні примирної комісії надати пояснення розміру підвищення заробітної плати в розрізі окремих структурних підрозділів. 

Враховуючи регламентований час роботи примирної комісії, сторони вирішили більш детально розглянути стан виконання кожної вимоги найманих працівників під час наступних засідань.

На завершення заходу члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення чергового засідання 21 грудня 2016 року. В цей же день на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» відбудеться конференція трудового колективу по прийняттю нового Колективного договору, на яку також запрошено начальника Відділення І. Чуба.

Переглядів: 129 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0