Четверг, 15.11.2018, 20:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Про хід примирних процедур на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» м. Кам’янське Дніпропетровської області
11:06
Про хід примирних процедур на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» м. Кам’янське Дніпропетровської області

12.10.2017 відбулося сьоме засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області, який виник з 26.09.2016 та йому присвоєно реєстраційний номер 102-16/04-В.

Відповідно до укладеної угоди від 25.10.2016 про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), реєстраційний номер 102-16/04-В, кожна сторона делегувала до примирної комісії по три особи.

Місцем проведення засідань примирної комісії визначили кабінет адміністрації, громадська приймальня (каб. 26) за адресою: 51925, місто Кам'янське, вул. Соборона, 18-б.

Згідно домовленостей сторін, головувала на сьомому засіданні примирної комісії представник від найманих працівників Пугачова І.А.

Примирна комісія була в повному складі, а також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області: начальник та головний спеціаліст.

Засідання примирної комісії розпочали з обговорення двох вимог, які зареєстровані розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 29 вересня 2016 року № 283-р, а саме:

«1. Підвищити тарифні ставки (оклади) працівників і посадові оклади керівників, спеціалістів та службовців до кінця 2016 року на 30%;

2. Заробітну плату виплачувати працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені п.5.1.13 діючого колективного договору, не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата, та не ділячи на частки кожну з виплат».

Представники від найманих працівників запропонували зняти з реєстрації другу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті), оскільки заробітна плата виплачується у встановлені строки, які передбачені колективним договором.

Представники адміністрації підприємства підтвердили, що вже тривалий час усі наймані працівники підприємства отримують заробітну плату без затримок.

Члени примирної комісії з боку найманих працівників зазначили, що першу вимогу, а саме: підвищення заробітної плати найманим працівникам підприємства, необхідно розглядати негайно. Зараз заробітна плата у найманих працівників низька, тому вони наполегливо просили підвищення тарифних ставок і окладів на 30%.

Адміністрація підприємства розуміє, що ціни підвищилися, але підвищення заробітної плати відбулося порівняно з 2016 роком десь на 12%. На наступне засідання примирної комісії буде підготовлена детальна доповідь стосовно стану виконання першої вимоги. На даний час представники адміністрації не володіють інформацією щодо коефіцієнтів підвищення заробітної плати та нічого конкретного відповісти не можуть.

Таким чином, вирішили зняти другу вимогу найманих працівників, а першу вимогу необхідно детально ще розглянути, проаналізувати та враховувати при цьому всю економічну ситуацію на підприємстві.

Враховуючи час регламенту примирної комісії, сторони вирішили повернутися до розгляду першої вимоги на наступному засіданні примирної комісії.

На завершення члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про наступне засідання примирної комісії 31 жовтня 2017 року та визначилися з часом зустрічі – з 11 години по 12 годину, на порядку денному стоятиме розгляд зареєстрованих вимог та аналіз їх виконання.

Зі свого боку, відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області сприятиме вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області та «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Кам’янське Дніпропетровської області, з метою забезпечення врегулювання вимог між сторонами соціально-трудових відносин цивілізованим правовим шляхом відповідно до норм чинного законодавства України та прийматиме участь на всіх засіданнях примирної комісії.

 

Переглядів: 44 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0