Неділя, 16.12.2018, 04:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 28 » Про хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО»
09:51
Про хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО»

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

27 вересня 2018 року було проведено тринадцяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

У роботі примирної комісії прийняла участь головний спеціаліст Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі - Відділення НСПП) Ладович К.Г.

На засіданні примирної комісії були обговорені наступні питання:

  1. виконання Угоди від 22.03.2018 щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати;
  2. звіт бухгалтера підприємства про виплату заробітної плати згідно Угоди від 22.03.2018 та поточної заробітної плати, сплати ЄСВ;
  3. підвищення заробітної плати усім найманим працівникам підприємства.

Під час розгляду першої вимоги, члени примирної комісії прийшли до одноголосного рішення щодо повного виконання вимоги щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Так, станом на 27.09.2018 адміністрація підприємства повністю виконала свої зобов`язання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та дотрималась затвердженого графіку.

Фахівцям Відділення НСПП було надано офіційного листа про підтвердження даної інформації. Таким чином, Відділення НСПП має всі юридичні підстави для зняття даної вимоги з реєстрації НСПП у зв’язку з її вирішенням.

Відділенням НСПП буде здійснено підготовку відповідних документів.

Наступним питанням порядку денного було розглянуто інформацію інспектора служби безпеки Глазова С.В. про сплату єдиного соціального внеску.

Так, станом на 29.09.2018 заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску погашено включно за березень 2018 року.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 15 жовтня 2018 року та затвердили порядок денний:

- до 15.10.18 надати інформацію щодо виплати єдиного соціального внеску та конкретні дати її погашення;

- виконання колективного договору в пункті забезпечення спецодягом та спецхарчуванням і додаткових виплат.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємстві, братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та буде й надалі намагатися попереджати страйк на товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області.

Переглядів: 24 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0