Четверг, 22.03.2018, 05:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Січень » 24 » Про хід вирішення колективного трудового спору на ТОВ «Авіаційна компанія «Авіадніпро»
13:28
Про хід вирішення колективного трудового спору на ТОВ «Авіаційна компанія «Авіадніпро»

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – відділення НСПП) сприяє врегулюванню колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованого між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю авіаційна компанія «Авіадніпро» села Старі Койдаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області та товариством з обмеженою відповідальністю авіаційна компанія «Авіадніпро» (далі – ТОВ АК «Авіадніпро») села Старі Койдаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер спору 056-13/04-В). Зареєстровано наступні вимоги:

«1. Виплатити заборгованість по заробітній платі.

2. Виплатити компенсацію за несвоєчасну виплату заробітної плати.

5. Забезпечити виконання вимог державного соціального страхування та пенсійного забезпечення».

22 січня 2014 року у приміщенні відділення НСПП було проведено чергове засідання примирної комісії по вирішенню зареєстрованого колективного трудового спору.

В роботі примирної комісії прийняли участь: начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) Чуб І.А., головний спеціаліст відділу правового забезпечення Відділення Баранець З.О., головний спеціаліст сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення Погодаєва А.В.

Під час засідання примирної комісії генеральний директор підприємства повідомив, що очікувані фінансові надходження не були отримані, що унеможливлює, на даний момент, виплатити заборговану працівникам ТОВ АК «Авіадніпро» заробітну плату.

Станом на 22 січня 2014 року заборгованість із виплати заробітної плати складає 11 млн. 862 тис. грн. Також не оплачуються штрафи і пеня за прострочені платежі та виплати у сумі 4,5 млн. грн.

Генеральний директор повідомив, що виконавча служба Дніпропетровського району м. Дніпропетровська наклала арешт на розрахунковий рахунок ТОВ АК «Авіадніпро».

Також генеральний директор повідомив, що вже є розрахований бюджет ТОВ АК «Авіадніпро» на 2014 рік. Затвердження бюджету планується на кінець лютого 2014 року.

Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, повідомили, що згідно рішенням попереднього засідання примирної комісії, наймані працівники ТОВ АК «Авіадніпро» звертались на «Гарячу лінію» Президента України та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. За результатами даних звернень були отримані роз’яснення щодо шляхів врегулювання конфліктних питань через звернення в індивідуальному порядку із позовною заявою про виплату заробітної плати до суду.

За результатами засідання примирної комісії, спільним рішенням членів примирної комісії чергове засідання примирної комісії заплановано провести 12 березня 2014 року.

Переглядів: 230 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0