Субота, 23.02.2019, 10:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Липень » 11 » Про хід вирішення КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. просяна, Покровського району Дніпропетровської області
10:12
Про хід вирішення КТС(К) на ТОВ "ПРОСКО" смт. просяна, Покровського району Дніпропетровської області

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 19.02.2018 №071-р було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області та адміністрацією товариства з  обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Покровського району Дніпропетровської області (реєстраційний номер 024-18/04-В).

09 липня 2018 року було проведено десяте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

В роботі примирної комісії прийняли участь фахівці відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП).

Під час засідання примирної комісії було розглянуто виконання угоди від 22.03.2018 щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Члени примирної комісії зі сторони найманих працівників також піднімали питання виконання окремих пунктів Колективного договору, а саме:

- завіз питної води;

- видача талонів, спецодягу та спец харчування;

- виплата одноразової матеріальної допомоги до ювілейної дати, при народжені дитини, на поховання тощо.

Представники роботодавця в свою чергу зазначили, що власник ТОВ «ПРОСКО» має намір до жовтня місяця 2018 року погасити заборгованість по заробітній платі та по іншим соціальним внескам тільки потім розглядатиме питання щодо одноразових допомог працівникам ТОВ «ПРОСКО».

Члени примирної комісії із сторони найманих працівників знову висловили свою обуреність не вирішенням питань по виплаті заробітної плати за другу частину травня та першу половину червня 2018 року та заборгованості із заробітної плати й повідомили про намір розпочати страйк з 10 липня 2018 року. Інформація про оголошення страйку була заздалегідь направлена всім зацікавленим сторонам.

Разом з тим, представники найманих працівників повідомили, що страйк розпочнеться о 18 годині 00 хв., у разі, якщо адміністрація не виконає зобов’язань по виплаті заробітної плати. Наймані працівники також повідомили, що після надходження всіх необхідних проплат, страйк буде зупинено.

Представники від роботодавця запевнили, що друга половина заробітної плати за травень місяць 2018 року буде виплачена 09.07.2018; заборгованість з виплати заробітної плати (за травень у сумі 1288 млн. грн.), частково буде погашена 09.07.2018, а частково 10.07.2018; перша половина заробітної плати за червень 2018 буде виплачена до 13.07.208 включно.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання примирної комісії на 31 липня 2018 року та затвердили порядок денний з наступних питань:

- звіт бухгалтера підприємства про виплату заробітної плати згідно Угоди від 22.03.2018 та поточної заробітної плати, сплати єдиного соціального внеску;

- звіт начальника відділу заробітної плати про розробку розстановки робочих по робочих місцях та штатний розклад у зв’язку із зміною мінімальної заробітної плати та висунутими вимогами найманих працівників про збільшення заробітної плати;

- виплата одноразової матеріальної допомоги починаючи з травня 2018 року згідно п. 3.3.10 Колективного договору.

 

Упродовж 10 липня 2018 року наймані працівники вели діалог з адміністрацією підприємства щодо строків виплати заробітної плати та заборгованості із виплати заробітної плати.

Фахівці Відділення НСПП упродовж дня зв’язувались з представниками страйкового комітету, з метою з’ясування стану справ на підприємстві та надання необхідних консультацій та роз’яснень з питань, віднесених до компетенції Національної служби посередництва і примирення.

Близько 21:00 уповноважені представники найманих працівників повідомили, що невипаленою залишилось близько 200,0 тис. грн., а адміністрація ТОВ «ПРОСКО» запевнила, що дана сума буде виплачена упродовж дня 11 липня 2018 року.

Таким чином, наймані працівники прийняли рішення страйк не розпочинати.

Таким чином, Відділення НСПП буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на товаристві з обмеженою відповідальністю «ПРОСКО» селища міського типу Просяна Дніпропетровської області та намагатиметься налагодити соціальний діалог між сторонами колективного трудового спору (конфлікту).

Переглядів: 45 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0