Четверг, 15.11.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Про стан соціально-трудових відносин на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»
13:30
Про стан соціально-трудових відносин на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»

За повідомленням заступника директора філії «Вільногірський ГМК» Лісковської О.А., 21.12.2017 в 14:00 відбулося засідання Вільногірського міського суду Дніпропетровської області щодо визнання незаконним рішення найманих працівників філії «Вільногірський ГМК» від 01.12.2017 про оголошення страйку з 20 грудня 2017 року о 00 год. 01 хвилині. Суддя надав строк до 21.12.2017 для надання необхідних документів представнику Страйкового комітету.

На суді з п’яти членів Страйкового комітету філії «Вільногірський ГМК» були присутні чотири. Голова профбюро профспілки гірничо-металургійного комплексу Токовенко І.В., який представляє інтереси членів Страйкового комітету філії «Вільногірський ГМК» на засідання суду не з’явився.

Суддя прийняв рішення слухати справу. Члени Страйкового комітету філії «Вільногірський ГМК» повинні були надати суду документи щодо законності проведення конференції найманих працівників філії «Вільногірський ГМК», на якій було прийняте рішення про оголошення страйку. Члени страйкового комітету філії «Вільногірський ГМК» не надали цих документів, а надали тільки ксерокопії підписних листів.

У зв’язку з загостренням хвороби члена Страйкового комітету М.М.Яковець та відпусткою судді, суддею було вирішено перенести засідання на 10.01.2018.

У свою чергу, члени Страйкового комітету філії «Вільногірський ГМК» пообіцяли не проводити страйк до кінця судового розгляду та були попереджені про зловживання своїми правами.

Відділення НСПП буде й надалі відслідковувати стан соціально-трудових відносин на підприємствах Дніпропетровської області та в межах своїх повноважень сприяти його стабілізації.

Переглядів: 110 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0