Неділя, 16.12.2018, 04:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 27 » Продовжила роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»
12:54
Продовжила роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»

26 листопада 2015 року відбулось друге засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, а також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення). Головував на засіданні директор ТОВ ТРК «Телемережа».

Засідання примирної комісії розпочалось з обговорення першої вимоги найманих працівників, яка стосувалась підвищення заробітної плати на 30%. Сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно її вирішення.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа» пояснив, що на даний час підвищити заробітну плату неможливо в зв’язку з тяжким фінансовим станом підприємства та зниженням рівня його прибутків через недостатню конкурентоспроможність послуг. Присутні були ознайомлені з переліком витрат по підприємству за 2015 рік.

В свою чергу, сторона найманих працівників не погодилась з аргументами керівника та продовжила наполягати на підвищенні заробітної плати, можливо, поетапному. Для прийняття остаточного рішення по вказаній вимозі було запропоновано адміністрації надати стороні найманих працівників звіти, які стосуються фінансово-господарської діяльності ТОВ ТРК «Телемережа», для ознайомлення та детального вивчення в трудовому колективі.

Таким чином, сторони домовились, що адміністрація надасть усі необхідні документи представнику найманих працівників до наступного засідання примирної комісії.

Третє засідання примирної комісії відбудеться 03 грудня 2015 року, на порядку денному стоятиме розгляд першої та другої вимог найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Переглядів: 103 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0