Неділя, 16.12.2018, 05:34 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 15 » Продовжуються примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»
13:41
Продовжуються примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»

12 лютого 2016 року відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, а також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області. Головував на засіданні представник найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Засідання примирної комісії розпочалось з обговорення другої вимоги найманих працівників, яка стосувалась виплати премії за підсумками роботи 2014 року. Сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно її вирішення.

Представник найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа» повідомив, що зустрічався з усіма найманими працівниками підприємства з приводу виконання другої вимоги, оскільки було виплачено премію за підсумками роботи 2014-2015 років. Наймані працівники підтвердили, що усвідомлюють складне фінансове становище ТОВ ТРК «Телемережа» й згодні вважати другу вимогу виконаною. 

Таким чином, сторони домовились після закінчення примирної комісії зняти вказану вимогу найманих працівників з реєстрації.

Також на засіданні примирної комісії сторони обговорювалась третя вимога найманих працівників, яка стосувалась поновлення виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у 2015 році.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа» знов підкреслив складне становище підприємства й заявив про брак необхідних коштів на ці виплати, але пообіцяв взяти вказане питання під контроль й сприяти його врегулюванню. Тому до наступного засідання примирної комісії будуть з’ясовані всі можливості для поновлення виплати матеріальної допомоги найманим працівникам, після чого прийматиметься рішення.

П’яте засідання примирної комісії відбудеться 19 лютого 2016 року, на порядку денному стоятиме розгляд третьої та четвертої вимог найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Переглядів: 76 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0