Четверг, 18.10.2018, 12:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Продовжуються примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського"
13:35
Продовжуються примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору на ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського"

21 грудня 2016 року відбулось четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» міста Кам'янське Дніпропетровської області, зареєстрованого у вересні 2016 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Засідання примирної комісії представники сторони найманих працівників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» розпочали з обговорення другої вимоги щодо своєчасної виплати заробітної плати. На даний час на підприємстві знову виникла затримка з виплатою заробітної плати, тому вказана вимога не може вважатися виконаною.

Представники сторони адміністрації ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» підтвердили, що заробітну плату, нажаль, не було виплачено своєчасно. Причини цього не залежать від адміністрації підприємства, тому точної дати надходження коштів керівництво назвати не може.

В свою чергу, представники сторони найманих працівників зазначили, що вони готові йти на компроміс, і в разі, якщо затримок з виплатою заробітної плати не буде, готові вважати колективний трудовий спір (конфлікт) вирішеним. Зважаючи на ці обставини, було запропоновано провести наступне засідання примирної комісії 17-18 січня 2017 року й тоді ж прийняти остаточне рішення по обом вимогам найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті).

Також було наголошено, що якнайшвидше укладення нового колективного договору на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» має посприяти вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) та стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудовому колективі підприємства, оскільки багато питань щодо соціальних гарантій найманих працівників включено в його проект.

На завершення заходу члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення чергового засідання 17-18 січня 2017 року.

Переглядів: 57 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0