Неділя, 16.12.2018, 04:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 29 » Проведення конференцій на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
14:16
Проведення конференцій на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) здійснює постійний моніторинг стану соціально-трудових відносин на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі – «ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг»). Разом з тим, фахівці Відділення НСПП сприяють вирішенню 5 колективний трудових спорів (конфліктів), зареєстрованих на підприємстві.

Профспілковий комітет первинної профспілкової організації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», листом від 21.03.18, запросив фахівців відділення НСПП прийняти участь в конференції трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка відбудеться 27 березня 2018 року о 17-00 годині в Палаці культури «Мистецький».

Разом з тим, листом за підписом Директора департамент з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» від 26.03.18, фахівців Відділення НСПП було запрошено прийняти участь у конференції трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал» Кривий Ріг», яка відбудеться у великому залі інженерного корпусу підприємства 27 березня 2018 року о 17-00 годині.

З метою прийняття участі у конференціях, фахівці Відділення НСПП здійснили відрядження до м. Кривий Ріг.

Так, 27 березня 2018 року о 17:00на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»в великій залі нарад відбуласяконференція, на якій були присутні: керівний складПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», представники адміністрації підприємства та представник Відділення НСПП.

На конференції було докладно по розділам повідомлено про виконання колективного договору за 2017 рік, відбулося обрання членів погоджувальної комісії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та обрання складу комісії по трудовим спорам зі сторони адміністрації підприємства. Наприкінці зборів були задані численні запитання до адміністрації підприємства, на які надавалися відповіді відповідними особами та обговорено подальші плани роботи підприємства, у тому числі й співпраця з профспілками.

 

У конференції трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка була об’явлена профспілковим комітетом ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»приймали участь:делегати від найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», народний депутат України, представник Федерації профспілок України у Верховній Раді України Сергій Каплін, голова Конфедерації вільних профспілок України, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, перший заступник голови Центрального комітету профспілки металургів та гірників України Валерій Гавриленко, голова Криворізького міськкому профспілки металургів та гірників України Анатолій Макаренко, представники профспілкових організацій споріднених підприємств, представники Відділення НСПП, представники 10 профспілкових організацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та засоби масової інформації.

Голова профкому ПО ПМГУ Наталія Маринюк в своєму виступі перед делегатами конференції, проаналізувавши виробничі та фінансово-економічні показники підприємства, обґрунтувала справедливість вимог, висунутих трудовим колективом.

Заступник голови профкому ПО ПМГУ Володимир Третьяков інформував, як в профкомі оцінюють виконання колективного договору і зупинився в своєму виступі з трибуни конференції на тих пунктах, які, на думку профкому, слід визнати невиконаними, а також підняв деякі інші проблемні питання.

Потім в ході конференції виступили Павло Бардаш, голова профкому ППО РПРМ, Інна Іванченко, заступник голови профкому НППО ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Володимир Близнюк, голова ПП «Працівників металургійної промисловості», було надано слово і гостям – Сергію Капліну, Михайлу Волинцю, Валерію Гавриленко.

На конференції трудовий колектив висловив недовіру до керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та звинуватив його в антисоціальній та антипрофспілковій політиці.

З 384 делегатів, обраних в структурних підрозділах підприємства, в якості учасників конференції, зареєструвалися 272 людини.

Одним із ключових питань порядку денного на конференції було затвердження вимог найманих працівників до роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та затвердження складу органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників в колективному трудовому спорі (конфлікті).

Таким чином, шляхом голосування делегатів, яких висунули наймані працівники підприємства, затвердили 12 вимог до роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На конференції було обрано орган, уповноважений представляти інтереси найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»,у тому числі формувати примирні органи, вчиняти інші дії, необхідні для вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Також на конференції трудового колективу було затверджено звернення до Наглядової Ради та власника підприємства щодо розірвання контрактів з головним менеджером по роботі з громадськістю та директором департаменту з персоналу.

28.03.2018, за інформацією голови ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», затверджені вимоги були передані до роботодавцяПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Представники найманих працівників чекають на реакцію керівництва у триденний термін.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області й надалі відслідковуватиме соціально-економічний стан на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та сприятиме врегулюванню конфліктних питань в межах повноважень передбачених чинним законодавством України.

 

Переглядів: 38 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0