Четверг, 15.11.2018, 20:39 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 11 » Проведено прес-конференцію з приводу загострення стану соціально-трудових відносин у філіях ДП «Дніпропетровський облавтодор»
13:07
Проведено прес-конференцію з приводу загострення стану соціально-трудових відносин у філіях ДП «Дніпропетровський облавтодор»

10 березня 2016 року в медіа-центрі «Дніпро Пост» відбулась прес-конференція за участю голови Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України А.Берчука, начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області І.Чуба та головного механіка філії «Дніпропетровська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Дніпропетровський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (далі – ДП «Дніпропетровський облавтодор») А.Бондаря.

Прес-конференція була присвячена складній фінансовій ситуації та загостренню стану соціально-трудових відносин у філіях ДП «Дніпропетровський облавтодор».

Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України А.Берчук повідомив, що 857 співробітників 20 філій ДП «Дніпропетровський облавтодор» упродовж 4 місяців не отримують заробітної плати. Люди налаштовані на рішучі дії – перекриття трас обласного значення, якщо не отримують зароблених грошей. Винних в ситуації знайти важко, оскільки казначейські рахунки Служби  автомобільних доріг у Дніпропетровській області заблоковані через судові позови від підрядників. Неодноразові звернення адміністрації ДП «Дніпропетровський облавтодор» та представників органів профспілок з цього приводу до керівництва області та держави залишились без належного реагування.

18-21 лютого 2016 року були проведені збори в трудових колективах усіх філій ДП «Дніпропетровський облавтодор», в яких прийняло участь 60-70% співробітників. Вони висунули вимоги до роботодавця та уповноважили Дніпропетровську обласну організацію профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України представляти їх інтереси.

На даний момент 20 філій ДП «Дніпропетровський облавтодор» пройшли всі процедури для реєстрації Національною службою посередництва і примирення колективних трудових спорів (конфліктів).

Начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області І.Чуб шлях вирішення проблеми бачить в спільному рішенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації, міністерства інфраструктури України, а також керівництва ДП «Дніпропетровський облавтодор», Служби  автомобільних доріг у Дніпропетровській області та Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області щодо тимчасового розблокування рахунків для погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Після реєстрації колективних трудових спорів (конфліктів) І.Чуб буде ініціювати проведення відповідної наради, а також сприяти стабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП «Дніпропетровський облавтодор» в межах повноважень, наданих Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Інформація щодо проведеної прес-конференції та ситуації на ДП «Дніпропетровський облавтодор» була розміщена у програмах новин обласних телеканалів «34 канал», «11 канал», загальнонаціонального телеканалу «112 Україна» та опублікована на інформаційних сторінках в мережі Інтернет.

Переглядів: 142 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0