Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 8 » Проведено шосте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»
10:17
Проведено шосте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у ТОВ ТРК «Телемережа»

07 квітня 2016 року відбулось шосте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні фахівці відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області. Головував на засіданні представник найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Після довготривалої перерви засідання примирної комісії розпочалось з обговорення першої вимоги найманих працівників, яка стосується підвищення заробітної плати на 30%, та четвертої вимоги щодо виплати індексації заробітної плати за 2015 рік.

Під час засідання примирної комісії сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно вирішення вказаних вимог.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа», повідомив, що задоволення першої та четвертої вимог найманих працівників на даний час є неможливим, оскільки підприємство не має для цього додаткових фінансових ресурсів. Підвищення заробітної плати можливе лише на 10%, а кошти для виплати індексації на підприємстві взагалі відсутні.

Наймані працівники усвідомлюють складний фінансовий стан ТОВ ТРК «Телемережа», але все одно вимагають повного задоволення своїх вимог у зв’язку зі значним подорожчанням життя.

Таким чином, сторони погодились щодо необхідності проведення трудового арбітражу для пошуку шляхів вирішення першої та четвертої вимог найманих працівників, в зв’язку з чим роботу примирної комісії буде завершено.

Другу вимогу найманих працівників, яка стосується виплати премії за підсумками роботи 2014 року, та третю вимогу щодо поновлення виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у 2015 році, за підсумками попередніх засідань примирної комісії, було визнано вирішеними, тому планується їх зняття з реєстрації після отримання відповідного звернення від найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

На завершення засідання примирної комісії, її членами одноголосно було прийняте рішення щодо необхідності проведення трудового арбітражу.

Фахівці відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області підготують для сторін колективного трудового спору (конфлікту) на ТОВ ТРК «Телемережа» рекомендації щодо проведення трудового арбітражу та нададуть список трудових арбітрів.

Переглядів: 144 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0