Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Проведено спільний захід з роботодавцями Дніпропетровщини
12:56
Проведено спільний захід з роботодавцями Дніпропетровщини

18 лютого 2016 року в Дніпропетровській обласній раді відбулось засідання правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини (далі – ФОРД) під головуванням радника голови Дніпропетровської обласної ради, голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, голови Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної ради Сергєєва В.В.

В заході приймали участь члени правління ФОРД – керівники підприємств Дніпропетровської області, а також начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) Чуб І.А.

Упродовж засідання правління ФОРД обговорювались результати роботи підприємств різних галузей за підсумками 2016 року та розглядались перспективи їх функціонування в подальшому.

Під час свого виступу начальник Відділення Чуб І.А. наголосив на важливості активізації діяльності Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної ради з метою сприяння вирішенню проблем, що виникають у виробничій та соціально-економічній сфері, стосуються прав та інтересів працівників і роботодавців.

У цей же день відбулась узгоджувальна зустріч начальника Відділення Чуба І.А. з представниками адміністрації ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського»  міста Дніпродзержинська щодо обговорення конфліктної ситуації на підприємстві, з приводу якої у лютому 2016 року відбулась акція соціального протесту.

Переглядів: 97 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0