Четверг, 15.11.2018, 20:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Червень » 29 » Проведено узгоджувальну зустріч з представниками ППО «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського"
12:55
Проведено узгоджувальну зустріч з представниками ППО «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського"

29 червня 2016 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) звернулись представники первинної профспілкової організації «Металургів» публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» міста Дніпродзержинська (Кам’янське) (далі – ППО «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського») з приводу виникнення чинника дестабілізації стану соціально-трудових відносин з питання встановлення або зміни існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту стосовно нормування і оплати праці, а саме: підвищення розміру заробітної плати.

За інформацією представників ППО «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського», стан соціально-трудових відносин на підприємстві погіршився через незадовільний розмір заробітної плати, а також нерегулярну оплату праці найманих працівників, яку адміністрація пояснює неритмічністю постачання сировини з окупованих територій Донбасу.

Під час узгоджувальної зустрічі сторони обговорили шляхи стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудовому колективі підприємства. Фахівцями Відділення були надані відповідні роз’яснення та рекомендації щодо можливостей вирішення проблемних питань шляхом вступу в колективний трудовий спір (конфлікт).

Представники ППО «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» повідомили, що основною вимогою, яку висувають наймані працівники, є підвищення заробітної плати на 30% до кінця 2016 року. В зв’язку з цим виникла необхідність у налагодженні конструктивного соціального діалогу з адміністрацією підприємства, якому сприятимуть фахівці Відділення.

За результатами зустрічі, було прийняте рішення щодо взяття ПАТ «Дніпровський меткомбінат ім. Ф.Е.Дзержинського» на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

Переглядів: 217 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0