Субота, 23.02.2019, 10:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 12 » Спільні зусилля начальника Відділення та голови НПГУ допомогли шахтарям ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» піднятися на поверхню
14:06
Спільні зусилля начальника Відділення та голови НПГУ допомогли шахтарям ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» піднятися на поверхню

11 травня 2017 року начальник Відділення перебував на шахтах «Юбілейна» та «Фрунзе» ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» з метою попередження акції соціального протесту шахтарів.

800 шахтарів шахти «Юбілейна» та 200 шахтарів шахти «Фрунзе» ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» розташованих у Кривому Розі залишилися під землею та вимагали підвищення заробітної плати.

Начальник Відділення, директор з техніки безпеки, директор з персоналу та соціальних питань ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» Науменко І.С., юристом компанії, представник адміністрації та голова Криворізької Незалежної профспілки гірників України Самойлов Ю.П. спочатку спустились в шахту «Юбілейна» на глибину 1750 м, де провели переговори з шахтарями, які тривали близько 4 годин. Спільним зусиллям начальника Відділення та голови Криворізької Незалежної профспілки гірників України шахтарів шахти «Юбілейна» ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» вдалося о вивести на поверхню.

Потім начальник Відділення Чуб І.А. разом з представниками адміністрації ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» та головою Криворізької Незалежної профспілки гірників України Самойловим Ю.П. провів переговори з протестуючими працівниками залізничного цеху ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», які перекрили під'їзні колії до підприємства. Після переговорів вдалося розблокувати під'їзні колії та переконати протестуючих розійтися по домівках.

Після цього начальник Відділення, представники адміністрації ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» та голова Криворізької Незалежної профспілки гірників України спустились на глибину 1350 м в шахту «Фрунзе», де знову намагалися переконати шахтарів проводити акції протесту в правовому полі, вирішувати свої вимоги правовими шляхами.

Начальник Відділення Чуб І.А. надав роз’яснення щодо негативних наслідків протестних дій поза межами діючого законодавства, в черговий раз проконсультував щодо можливостей урегулювання дестабілізаційних чинників шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та запевнив у сприянні вирішенню проблемної ситуації на підприємстві у межах своїх повноважень.

Переговори на шахті тривали близько 2,5 години, спільним зусиллям начальника Відділення, голови Криворізької Незалежної профспілки гірників України та представників адміністрації ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» шахтарів вдалося переконати й вивести на поверхню. О третій годині ночі останніми шахту покинули начальник Відділення, голова Криворізької Незалежної профспілки гірників України та представники адміністрації ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка». О третій годині ночі усі шахти були закриті до урегулювання кризисної ситуації на ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка».

За результатами акції протесту було обрано представницький орган від найманих працівників для ведення переговорів з роботодавцем та власником підприємства та досягнуто домовленість про проведення 12 травня 2017 року о 8 годині ранку зустрічі шахтарів з представниками ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» з метою вирішення питань, що порушили наймані працівники й, в тому числі, підвищення заробітної плати шахтарям підприємства.

Відділення буде надалі, в межах своїх повноважень, відслідковувати стан соціально-трудових відносин, сприяти поглибленню соціального діалогу для стабілізації стану соціально-трудових відносин на ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка».

Переглядів: 267 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0