Субота, 23.02.2019, 10:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 24 » Сприяємо стабілізації стану соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд»
14:47
Сприяємо стабілізації стану соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд»

   З січня 2017 року на обліку відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) знаходиться випадок дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виник між найманими працівниками публічного акціонерного товариства «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «Дніпрометробуд» міста Дніпра Дніпропетровської області (далі – ПАТ «Дніпрометробуд»).

Чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємстві стало невиконання вимог законодавства про працю в частині заборгованості із виплати заробітної плати та її своєчасної виплати.

  Упродовж 20-23 березня 2017 року Відділенням було проведено 3 узгоджувальні зустрічі з приводу незадовільного стану соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд».

Так, 20.03.2017 начальником Відділення було проведено узгоджувальну зустріч з головою Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, під час якої стало відомо про збори найманих працівників ПАТ «Дніпрометробуд», заплановані на 23.03.2017 з метою переобрання нового голови профспілки. Також підтвердилась інформація щодо ускладнення стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

22.03.2017 начальником Відділення було проведено узгоджувальну зустріч з представником найманих працівників та головою ради трудового колективу ПАТ «Дніпрометробуд».

Представники найманих працівників ПАТ «Дніпрометробуд» проінформували начальника Відділення, що ситуація на підприємстві не змінилась, заборгованість із виплати заробітної плати за період з серпня 2016 року по лютий 2017 року не погашена. В зв’язку з цим, працівники мають намір вирішувати питання щодо заборгованості через процедуру вступу в колективний трудовий спір (конфлікт).

Начальник Відділення І. Чуб надав представникам найманих працівників ПАТ «Дніпрометробуд» роз’яснення щодо процедури вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

23.03.2017 на ПАТ «Дніпрометробуд» відбулись профспілкові збори, на яких було обрано нового голову профкому підприємства.

Запрошений на збори начальник Відділення надав роз’яснення, що згідно статті 2 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» заборгованість із виплати заробітної плати та своєчасність її виплати є предметом колективного трудового спору (конфлікту).

Члени профспілки ПАТ «Дніпрометробуд» одноголосно прийняли рішення щодо висунення вимог до роботодавця та вступу у колективний трудовий спір (конфлікт). Інтереси найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) було доручено представляти голові профкому підприємства.

За результатами зустрічей також були досягнуті домовленості щодо інформування Відділення з боку представників трудового колективу ПАТ «Дніпрометробуд» про подальші кроки найманих працівників та зміни у стані соціально-трудових відносин на підприємстві.

Відділення і надалі буде надавати правову допомогу в питаннях врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин на ПАТ «Дніпрометробуд» у межах своїх повноважень. 

Переглядів: 81 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0