Четверг, 15.11.2018, 20:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Жовтень » 22 » Триває робота примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ДНВП «Цирконій»
14:16
Триває робота примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ДНВП «Цирконій»

15 та 20 жовтня 2014 року відбулися чергові (четверте та п’яте) засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками та ДНВП «Цирконій».

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та роботодавця, а також запрошені особи: виконуючий обов’язки генерального директора ДНВП «Цирконій», голова профкому підприємства та представники відділення НСПП в Дніпропетровській області.

Під час обох засідань сторони розглядали та детально обговорювали проект Рішення примирної комісії, підготовлений юридичним відділом ДНВП «Цирконій».

Після обговорення спірних моментів члени примирної комісії вирішили підписати Рішення примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками та ДНВП «Цирконій».

Згідно вказаного Рішення, керуючий санацією – виконуючий обов’язки генерального директора ДНВП «Цирконій» при розробці змін і доповнень до плану санації підприємства має передбачити включення графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати та в установленому порядку у строк до 15.11.2014 подати ці зміни і доповнення комітету кредиторів ДНВП «Цирконій» для схвалення.

Такі ж заходи передбачаються стосовно погашення заборгованості підприємства зі сплати єдиного соціального внеску, заборгованості перед профспілковим комітетом з перерахування коштів на медичне страхування та з перерахування профспілкових внесків.

Одним із головних досягнень під час проведення примирних процедур стала домовленість зі стороною роботодавця щодо забезпечення керуючим санацією – виконуючим обов’язки генерального директора ДНВП «Цирконій» щодо здійснення перерахування суми заборгованості по профспілковим внескам в обсязі заборгованості із заробітної плати виборним та штатним працівникам профспілкового комітету, починаючи з жовтня 2014 року, упродовж трьох місяців (рівними частками).

Сторони колективного трудового спору зобов’язалися виконувати Рішення примирної комісії в порядку та строки, які ним встановлені.

Також сторони домовилися, що Первинна профспілкова організація ДНВП «Цирконій» буде сприяти розробці та реалізації заходів плану санації підприємства протягом всієї процедури санації у межах справи про банкрутство ДНВП «Цирконій».

Члени примирної комісії призупинили роботу примирної комісії до січня 2015 року. Зареєстрований на ДНВП «Цирконій» колективний трудовий спір залишається на контролі відділення НСПП.

У січні 2015 року члени примирної комісії мають зібратися, щоб обговорити стан виконання сторонами Рішення примирної комісії та вирішити подальшу долю колективного трудового спору (конфлікту).

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде й надалі в рамках своєї компетенції сприяти стабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснювати правовий супровід примирних процедур по вирішенню колективного трудового спору на ДНВП «Цирконій».

Переглядів: 151 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0