Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 22 » У ТОВ ТРК "Телемережа" відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)
10:30
У ТОВ ТРК "Телемережа" відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту)

19 лютого 2016 року відбулось п’яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками та товариством з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Телемережа» міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (далі – ТОВ ТРК «Телемережа»), зареєстрованого у жовтні 2015 року.

В роботі примирної комісії прийняли участь її члени від сторін найманих працівників та адміністрації, також були присутні представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області. Головував на засіданні директор ТОВ ТРК «Телемережа».

Засідання примирної комісії розпочалось з обговорення третьої вимоги найманих працівників, яка стосувалась поновлення виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у 2015 році. Оскільки 2015 рік вже минув, то розглядалась можливість поновлення виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у 2016 році.

Під час засідання примирної комісії сторони надали обґрунтування своїх позицій стосовно вирішення вказаної вимоги.

Директор ТОВ ТРК «Телемережа», повідомив, що на нараді з бухгалтером підприємства були обговорені всі можливості виплати матеріальної допомоги на оздоровлення. У 2016 році підприємство буде фінансово спроможним надавати матеріальну допомогу у розмірі середньомісячної заробітної плати, а якщо буде більше фінансових ресурсів, то цей розмір буде збільшений. Матеріальна допомога на оздоровлення буде надаватися найманим працівникам ТОВ ТРК «Телемережа» перед щорічною основною відпусткою на підставі заяви.

Наймані працівники усвідомлюють складне становище на підприємстві, тому згодні на матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Таким чином, сторони вирішили, що третя вимога найманих працівників виконана, тому після закінчення роботи примирної комісії її буде знято з реєстрації.

Шосте засідання примирної комісії відбудеться 10 березня 2016 року, на порядку денному стоятиме розгляд першої та четвертої вимог найманих працівників ТОВ ТРК «Телемережа».

Переглядів: 89 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0