Неділя, 16.12.2018, 05:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Лютий » 16 » Участь в «круглому столі» з представниками профспілкових організацій органів поліції Дніпропетровщини
14:06
Участь в «круглому столі» з представниками профспілкових організацій органів поліції Дніпропетровщини

14 лютого 2017 року відбувся «круглий стіл» за участю начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області І. Чуба та представників профспілкових організацій органів поліції Дніпропетровської області, а саме: Дніпропетровської обласної організації професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, Незалежної професійної спілки працівників поліції «Патріот» та професійної спілки «Правозахисники країни».

Під час «круглого столу» сторони обговорювали питання соціального діалогу в дії та створення спільного представницького органу працівників органів поліції для підписання колективного договору з начальником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Під час свого виступу начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області І. Чуб наголосив на важливості ролі соціального діалогу, в тому числі, в частині регулювання колективно-договірних відносин, у сприянні вирішенню проблем, що виникають у виробничій та соціально-економічній сфері й стосуються прав та інтересів працівників і роботодавців.

Наприкінці заходу між його учасниками була досягнута домовленість про подальший розвиток взаємних відносин, направлених на збереження соціальної стабільності в області, оперативний обмін інформацією з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин у трудових колективах установ-членів.

Переглядів: 117 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0