Неділя, 16.12.2018, 05:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 5 » Угода про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписана
11:13
Угода про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписана

03 травня 2018 року в 14:00 розпочалося організаційне засідання щодо створення примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

04 травня 2018 року, близько 16:00, після обговорення майже 26 годин поспіль, представники роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і трудового колективу, не зважаючи на розбіжності, дійшли згоди щодо створення примирної комісії, про що й було підписано Угоду про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованого розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 06.04.2018 за № 118-р (далі – Угода).

Сторони домовилися делегувати до складу комісії по 12 представників від кожної сторони, а також про те, що організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи примирної комісії буде здійснюватися за рахунок ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Місцем роботи примирної комісії визначено одне з приміщень заводоуправління за умови, що адміністрація підприємства забезпечить безперешкодний доступ на територію комбінату всіх членів комісії, включаючи уповноважених представників трудового колективу. Як резервне місце проведення засідань примирної комісії в підписаній угоді вказано зал Академії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в будівлі науково-технічної бібліотеки.

Крім того, сторони включили в Угоду пункт про не розголошування документів і відомостей, які містять комерційну таємницю та іншу захищену законодавством інформацію, які надаються та оголошуються на засіданнях примирної комісії. Ця інформація не підлягає розголошенню членами примирної комісії та іншими особами, які приймають участь та присутні на засіданнях примирної комісії. Після прийняття та підписання рішення за кожною окремою вимогою найманих працівників сторони примирної комісії спільно повідомляють трудовий колектив про прийняті рішення.

Для коректного інформування працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та громадськості про хід переговорного процесу та роботу примирної комісії, всі повідомлення оприлюднюються за взаємною згодою сторін колективного трудового спору (конфлікту). У випадку, якщо сторони не досягнуть взаємної згоди, інформація оприлюднюється в засобах масової інформації шляхом одночасної публікації точок зору обох сторін в рамках однієї статті. Треті особи повинні дотримуватися порядку розповсюдження інформації, передбаченого даним пунктом Угоди й сторони домовилися сприяти одна одній.

У підписаній Угоді також передбачено, що оприлюднення відеоматеріалів може здійснюватися тільки за взаємною згодою сторін.

Перше організаційне засідання примирної комісії призначено на 10 травня 2018 року з 14:00 до 17:00, в будівлі заводоуправління, на порядку денному буде стояти питання затвердження регламенту роботи примирної комісії. Для цього було вирішено, що 07 травня 2018 року до кінця робочого дня представники сторін обмінюються проектами регламентів у паперовому та електронному вигляді.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області буде братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії та намагатися налагодити соціальний діалог на підприємстві.

 

Переглядів: 44 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0