Субота, 23.02.2019, 10:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Липень » 1 » В Дніпропетровській міській раді проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення
13:53
В Дніпропетровській міській раді проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

30 червня 2016 року головний спеціаліст відділу правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області  (далі – Відділення) І. Микитюк прийняла участь в засіданні міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення (далі – Робоча група), яке відбулось в Дніпропетровській міській раді під головуванням заступника міського голови С. Єпіфанцевої. У заході брали участь представники районних у місті Дніпропетровську рад, керівники підприємств, представники обласних організацій, а саме: Головного управління Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області, Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Заступник голови Дніпропетровської міської ради повідомила присутнім, що з початку року було проведено 20 засідань Робочої групи, за результатами  яких відбулись певні позитивні зрушення. С. Єпіфанцева зазначила, що станом на 01.06.2016 року середньомісячна заробітна плата штатних працівників міста Дніпропетровська складає 4,5 тис. грн., проте середній рівень оплати штатного працівника на окремих підприємствах приватної форми власності не досягає навіть мінімально встановленого, що погіршує стан забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів найманих працівників.

 На засідання Робочої групи були запрошені керівники 19 підприємств міста Дніпропетровська, на яких середньомісячна заробітна плата за травень 2016 року виплачувалась у найменшому коефіцієнті по відношенню до законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати (становила від 1403,30 грн. до 2880,00 грн.).

Керівники підприємств надали пояснення щодо причин низького рівня заробітної плати найманих працівників, розповіли про вжиті заходи щодо його підвищення.

Представники районних у місті Дніпропетровську рад прозвітували щодо своєї роботи з підприємствами під час проведення засідань районних робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення й певних досягнень щодо підвищення на них заробітної плати.

Представники обласних організацій вернули увагу роботодавців  на необхідність дотримання розміру мінімальної заробітної плати, яка є важливим не тільки економічним, а й соціальним чинником, що позначається на житті громадян сьогодні.

За підсумками засідання Робочої групи, керівникам запрошених підприємств, представникам районних у місті Дніпропетровську рад було доручено до наступного засідання Робочої групи здійснити заходи щодо доведення рівня заробітної плати на суб’єктах господарювання до рівня середньомісячної заробітної плати штатних працівників міста Дніпропетровська.

Інформація, отримана під час роботи міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, була розглянута на нараді з працівниками Відділення з метою використання її в подальшій роботі.

Переглядів: 137 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0