Неділя, 16.12.2018, 04:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Липень » 16 » В Дніпропетровській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати
14:09
В Дніпропетровській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

15 липня 2015 року в Дніпропетровській міській раді відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Міська комісія) під головуванням заступника міського голови Лозенко О.В. В якості члена Міської комісії на засідання було запрошено заступника начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) - начальника відділу правового забезпечення Гондзу В.В.

На початку роботи Міської комісії головуюча повідомила присутнім про зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Дніпропетровська та зазначила, що питання погашення заборгованості залишається однією із нагальних проблем, на вирішення якої націлені органи місцевого самоврядування.

Далі була заслухана інформація щодо причин виникнення та перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості по єдиним соціальним внескам, пенсіям тощо на 11 підприємствах міста Дніпропетровська.

Найбільшим боржником із виплати заробітної плати по місту та в цілому по Дніпропетровській області залишилося ДП «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова» (далі – ДП «ВО «ПМЗ ім. О.М.Макарова»). На підприємстві проводиться робота з отримання додаткових замовлень на виготовлення продукції та надання послуг. Проблеми заводу перебувають під особливим наглядом керівництва міста та розглядаються на обласному рівні. ДП «ВО «ПМЗ ім. О.М.Макарова» знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Нова заборгованість із виплати заробітної плати утворилась на ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» (розпочата процедура банкрутства) та ПАТ «Інтермікро Дельта, Інк».

На Міській комісії також було заслухано керівників наступних підприємств-боржників із соціальних виплат: ДП НВК «Електровозобудування», ПАТ «Дніпрометробуд», ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади», ВАТ «Завод Дніпропрес», ВАТ «Дніпрошина», ДП «Дніпропетровський домобудівний комбінат», «Дніпропетровський комбайновий завод» колективне (народне) виробниче підприємство. По більшості з цих підприємств суми боргів охоплені позовною роботою.

За результатами роботи Міської комісії керівниками підприємств, які мають заборгованості із виплати заробітної плати тощо, було доручено скласти плани заходів щодо їх ліквідації та відповідні графіки.

Отримана по закінченню роботи Міської комісії інформація була розглянута на нараді з працівниками відділення НСПП та проаналізована на предмет здійснення подальших заходів на підприємствах, що перебувають на обліку Відділення. Так, в зв’язку з відсутністю заборгованості із виплати заробітної плати було вирішено зняти з обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) ПАТ «Дніпроважмаш».

Також було визначено підприємство, на якому наявний чинник дестабілізації стану соціально-трудових відносин, з метою включення його до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, а саме: ПАТ «Інтермікро Дельта, Інк».

Переглядів: 110 | Додав: nspp-dnepr | Рейтинг: 0.0/0